Kuo Ypatingas Vanduo Alitasa

Kuo Ypatingas Vanduo Alitasa

Vanduo ,,Alitasa'' yra pagamintas specialiu būdu, laikantis griežtų, tam tikrų reikalavimų ir parametrų. Štai keletas pagrindinių vandens savybių:

1. Vanduo yra minkštas ir švarus. O tai reiškia, kad pirmiausia vanduo yra gerai išvalomas nuo druskų, tame tarpe ir kalcio. Kalcio perteklius mūsų organizme nusėda į sąnarius ir padaro juos skausmingais, kalcis padeda formuotis akmenims inkstuose ir tulžyje, venos tampa neelastingos ir trapios. Minkštas vanduo padeda išplauti nereikalingas kalcio sankaupas organizme.

2. Vandenyje yra nemažas kiekis kalio ir magnio. Kalis - suaugusio žmogaus organizme jo yra apie 140g, 98.5% jo randasi ląstelėse. tai vienas iš svarbiausių elementų, aktivuojančių įvairių fermentų funkcijas. Jis svarbus raumenų veiklai, tame tarpe ir miokardinei ir eondokrininės sistemos veiklai. Mažas kiekis kalio organizme priveda prie astenijos, inkstų funkcijų sutrikimų ir antinksčių funkcijų išsekimo. Sutrinka arterinis spaudimas, prasideda įvairios erozijos.Jis padeda maistių medžiagų apykaitai organizme. Kalio jonai palaiko širdies veiklą, o jų trūkstant atsiranda širdies skausmai.

Kalio kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 81- 99.5mg/l

Vandenyje yra Cinko ir mangano. Cinkas- vaidina nemažą vaidmenį imuninės sistemos veiklai, žaizdų gyjimui, odos atsinaujinimui, nagų ir plaukų augimui, spermatozoidų gamyboje. Cinkas yra antioksidantas. jo trūkuma sukelia apatiją, depresiją, padidėja nervingumas. Trūkstant cinkui, vyrai nuplinka.

Cinko kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 2.0 - 4.5mg/l

Manganas - svarbus faktoriu limituojantis insulino gamybą. Esant jo deficitui, sumažėja eilė funkcijų angliavandenių apykaitai gerinti. Vyksta riebalinė infiltracij ir padidėja riebalų atsidėjimas. Ribojasi lytinių hormonų sintezė ir pablogėja neštumo funkcijos.

Mangano kiekis vandenyje ,,Alitasa'' - 0.02 - 0.05 mg/l

3. Vandenyje yra nemažai sulfato jonų SO4. Sulfatai garantuoja gerą žarnyno darbą. Padeda ištirpti inkstų ir tulžies akmenims.

Sulfatų vandenyje ,,Alitasa'' yra 190 - 250 mg/l

4. Šio vandens pH yra 6.5 - 6.9. Tai yra lengvai rūgštinis. Toks vanduo gerai atskiedžia kraują, pagerina jo cirkuliaciją. Sumažina trombų atsiradimo galimybę, hemorojaus, hipertonijos atsiradimą, be to kraujas truputį parugštėja, o toks kraujas lengvai perduoda deguonį ląstelėms. Toks vanduo gerai išvalo organizmą nuo toksinių ir kitų nereikalingų medžiagų.

Vandenį ,,Alitasa'' rekomenduojame gerti be jokių apribojimų mažiems ir dideliems. Vanduo ,,Alitasa'' yra pagamintas su meile ir tikėjimu, kad jis padės visiems būti sveikesniems ir laimingesniems, o tai pagerins ir jūsų gyvenimo kokybę.

Grįžti į tinklaraštį